Firma TADEJ istnieje na rynku od 1996 roku obecnie jako Sp. z o.o , natomiast korzenie są ściśle rodzinne. Od samego początku naszą główną profesją był handel materiałami budowlanymi na terenie województwa opolskiego. Posiadając wieloletnie doświadczenie w naszej branży oraz świadomość potrzeb rynku budowlanego postanowiliśmy rozszerzyć działalność o produkcję prefabrykatów betonowych.

W 2010 roku w Chróścicach powstał zakład produkcyjny, w którym początkowo były produkowane tylko bloczki fundamentowe. Dzięki temu, że najważniejsza dla nas była zawsze jakość oferowanych produktów, bloczki bardzo szybko zdobyły uznanie na rynku jako produkt o bardzo dobrych i stałych parametrach. Zmotywowało nas to do rozszerzania produkowanego asortymentu o takie produkty jak: stropy teriva, przeróżne nadproża nadokienne do rozpiętości nawet 5m , pustaki wentylacyjne, kominowe, szalunkowe i obrzeża chodnikowe, W 2015 roku rozpoczęliśmy produkcję systemu Leca DOM w skład którego wchodzą pustaki Leca Blok oraz inne elementy wykonane z niezwykle ekologicznego materiału jakim jest Keramzyt.

Najwyższa jakość naszych produktów, którą osiągnęliśmy dzięki wykfalifikowanej kadrze pracowniczej oraz inwestycjom w nowoczesny park maszynowy, jest stale monitorowana laboratoryjnie co potwierdza przyznany nam „Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji „ wystawiony przez Zakład Certyfikacji „Certbud”.

Strategicznym celem naszej firmy jest budowa nowoczesnego przedsiębiorstwa, profesjonalnie i kompleksowo obsługującego Klientów. Kierunki rozwoju naszej firmy określone są z uwzględnieniem wciąż zmieniającego się zapotrzebowania na produkty przyjazne środowisku naturalnemu, nowoczesne z dużym naciskiem na energooszczędność.

Naszym dodatkowym atutem jest logistyka. Dzięki dużej flocie ciągników siodłowych i samochodów samowyładowczych jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie w 24 godziny.

Serdecznie zapraszamy!